به نام خدا
 
شرکت "پدیده صدراب پایا "به عنوان پیمانکار اجرایی شرکت "مشهد صدرا" به پشتوانه تجربه و تخصص فراوان در زمینه طراحی،نصب و اجرای خطوط لوله فایبرگلاس و همچنین بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآزموده، در حال حاضر به عنوان مجری خطوط لوله فایبرگلاسGRP,GRE,GREV در مناطق پارس جنوبی ، بندرعباس ، قشم ، اهواز ، کرمان، خارگ و ....مشغول به فعالیت بوده و دارای کارگاه فعال می باشد.و در طی دوره فعالیت شرکت در بیش از 10 استان کشور توانسته ایم در بیش از چند مجتمع پتروشیمی ، پالایشگاه، نیروگاه ها ، آب  فاضلاب های شهری و روستایی پروژه هایی را به اجرا برسانیم.
این مجموعه علاوه بر نصب و اجرا ،  با تامین با کیفیت و استاندارد لوله و اتصالات فایبرگلاس و نیز تامین سریع مواد اولیه با کیفیت جهت اجرای خطوط فایبرگلاس از قبیل چسب اپوکسی ، الیاف ، رزین ، کاتالیزور ، شتاب دهنده و .... همواره سعی داشته است در راستای جلب رضایت کارفرمایان گام بردارد.اکنون پس از چند سال فعالیت مستمر و تخصصی در این زمینه خوشحالیم که تیم اجرایی را به جامعه صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و ..... ایران ارائه کرده ایم که مورد استقبال کارفرمایان محترم قرار گرفته است
لازم به ذکر است کارشناسان زبده این مجموعه با اشراف کامل به محصولات تولید کنندگان مطرح داخلی و خارجی از قبیل شرکت های مشهد صدرا ، فراسان ،AMERON، Future Pipe و ... با بهره گیری از تجهیزات مناسب از قبیل 2 عدد دستگاه شیور 12 متری ، توانایی اجرای خطوط مطابق با Procedureداخلی هر مجموعه را داشته و با این سیاست که از کلیه ضایعات خطوط استفاده نمایند ، نقش چشمگیری در کاهش هزینه ها ایفا خواهند کرد.
تحلیل تنش خطوط ، طراحی فواصل و موقعیت ساپورت ها ، طراحی Thrust Block ، ارائه مشخصات خاک و عمق دفن مناسب ، تعیین میزان Compactionخاک از جمله دیگر توانایی های این مجموعه می باشد.

 

 پوشش دهی مخازن فلزی ، حوضچه های بتنی ، کانالها و آبراهها و اعمال پوشش ضد خوردگی جهت کف پوشها از جمله دیگر تخصص های این مجموعه می باشد.

 

 

 

 

زمینه فعالیت 

 

 

ردیف
عنوان
1
بازرگانی
تامین مواد اولیه
تامین محصولات و قطعات
تامین دستگاه و تجهیزات خاص
2
اجرا و نصب
 
3
پوشش دهی
 
4
مهندسی و آنالیز
 
5
نظارت و کارشناسی
 
6
ساخت و تامین
 

 

 

 

 برخی از سوابق

 

 

ردیف
نام پروژه
سال اجرا
1
خط انتقال آب دهکده تفریحی زاینده رود اصفهان
81-82
2
خطوط انتقال مارون 3-شرکت نفت
83
3
پروژه انبار گوگرد عسلویه – خطوط Firewater
84
4
خط انتقال آب جزیره خارک از آب شیرین کن به مخازن شهری شرکت پارس تاسیسات
85
5
تصفیه خانه آب RO جزیره خارک -آرون آب
86
6
انبار شرکت نفت چابهار – خطوط Firewater- شرکت ستیران
86
7
فاز 22 و 24 پارس جنوبی –شرکت مشهد صدرا (عمران ساحل)
91-92
8
فاز 19 پارس جنوبی –شرکت مشهد صدرا  ( مپنا – نیر پارس )
92
9
میدان نفتی یاداوران اهواز-شرکت جهانپارس
92-94

 

 

 

گواهی نامه ها و رضایت نامه ها